Camping gaz

Ideální přenosná toaleta na kempování, cestování a různé přestavby. Je také vhodná pro péči o seniory a zdravotně postižené. Záchodová mísa i sedátko je vyrobeno s Antimikrobiální složkou, která zamezuje tvorbě mikrobů, plísní a zápachu. Zvýšená sedací plocha, která činí 41 cm a také širší sedák vám poskytne větší pohodlí. Disponuje také novým a silnějším zámkem dvou samostatných částí. Pro snadnou manipulaci a transport je toaleta vybavena integrovanými úchyty na bocích a v zadní části toalety. Objem horní nádrže na vodu je 16 litrů a odpadní 20 litrů.


Toaleta Camping gaz s rozměry

Campingaz příslušenství k chemickým toaletám

Tato ucelená řada zajistí hygienický komfort ať už jste kdekoliv. Všechny prostředky jsou ekologicky odbouratelné a nemusíte se bát ani jejich likvidace, ale pouze v naředěném stavu! . InstaEcoTM obsahuje Eco friendly formuli a je to šetrnější verze Instablue®. Instasoft® dokonce disponuje Blue Angel certifikátem. Použití a ředění jednotlivých prostředků naleznete níže.


Toaleta Camping - obsluha a údržba

Doporučené příslušenství:


Instablue

Biologicky rozložitelný dezinfekční koncentrát bez obsahu formaldehydu. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Doporučené dávkování 50 ml / 10 l odpadu.

Instagreen

Prostředek pro čištění toalety. Pro umocnění splachovacího účinku a parfemaci toalety doporučujeme přidat 30 ml do horního zásobníku s vodou na splachování.

Eurosoft

Toaletní papír při kontaktu s desinfekčním prostředkem Instablue se velmi snadno rozpouští. V odpadním zásobníku tak nevznikají chomáče a zásobník pojme více odpadu.

© 2009 - 2011 Eko Delta | Výroba, prodej a pronájem ekologických WC |  Zelená 855, 552 03 Česká Skalice, info@ekodelta.cz, http://www.ekodelta.cz
Titulní strana  |  Kontakt  |  Objednávka  |   Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2396
Tel: +420 491 453 112  |  Mobil: +420 724 562 777 webdesign Wixtrix