Camping gaz

Přenosné chemické toalety jsou ideálním řešením Vašich sanitárních problémů všude tam, kde nelze nebo je obtížné zajistit kontinuální přívod vody nebo odvod odpadu. Typickými místy pro použití jsou obytné přívěsy, obytné vozy, lodě, stany, letní tábory, prodejní stánky, chaty, chalupy, zahrádkářské kolonie, stavby, hromadné akce typu rockových koncertů, toalety jsou nepostradatelným pomocníkem pro hůře pohyblivé či nemocné lidi. Vaše potřeby přitom zajistí hospodárně, ekologicky šetrně, při minimálních nárocích na údržbu a maximálně jednoduché obsluze. Přitom elegantní vzhled toalet nijak nenaruší interiér např. Vaší lodě či obytného přívěsu. Ekologicky šetrný není pouze provoz, ale i toalety vyrobené ze 100% recyklovatelného materiálu bez jakýchkoli kovových částí.

Jednoduchá obsluha a údržba. Toalety sestávají ze dvou snadno a rychle oddělitelných zásobníků, horního pro vodu na splachování a spodního pro odpad. Před použitím se otevře hermetická záklopka zabraňující zápachu a po použití se spláchne několikérým zapumpováním výkonnou pumpičkou se dvěma tryskami. Dokonalé splachování je kromě výkonné pumpičky zajištěno i hladkým povrchem toalety. Odpad je ve spodním zásobníku účinně rozkládán dezinfekčním prostředkem Instablue Extra. Ten ničí rychle a trvale bakterie a viry a zabraňuje tvorbě plynů. Přitom neobsahuje formaldehyd a je biologicky rozložitelný a tím i přátelský pro životní prostředí. Zaplnění odpadního zásobníku lze snadno kontrolovat pohledem přes průsvitný uzávěr. Po naplnění odpadního zásobníku se oba zásobníky oddělí, odpadní zásobník se vyprázdní a horní zásobník se naplní čerstvou vodou. Oba zásobníky jsou vybaveny integrovaným držadlem a lze s nimi snadno manipulovat jako s kanystrem.


Toaleta Camping gaz s rozměry

Jednoduchá obsluha a údržba

  • Zásobníky spojené přezkami lze snadno oddělit během okamžiku a stejně snadno je spojit dohromady.
  • Dostatečně širokým hrdlem se horní zásobník naplní čistou vodou, aniž by došlo k jejímu rozstříkání po okolí.
    Pro umocněnísplachovacího účinku lze do zásobníku přidat trochu prostředku Instagreen Special.
  • Do odpadního zásobníku se naleje dávka desinfekčního koncentrátu a zásobník se naplní vodou tak, aby roztok rovnoměrně pokrýval dno.
  • Několikerým zapumpováním účinnou pumpičkou se dvěma tryskami se dokonale spláchnou všechny nečistoty.
  • Oddělené zásobníky se snadno přenášejí díky vhodnému tvaru, integrovanému držadlu a nízké hmotnosti.
  • Desinfekčním prostředkem rozpuštěný obsah zásobníku lze snadno vylít, podobně jako kanystr.

Camping gaz   Toaleta Camping - obsluha a údržba

Doporučené příslušenství:


Instablue

Biologicky rozložitelný dezinfekční koncentrát bez obsahu formaldehydu. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Doporučené dávkování 50 ml / 10 l odpadu.

Instagreen

Prostředek pro čištění toalety. Pro umocnění splachovacího účinku a parfemaci toalety doporučujeme přidat 30 ml do horního zásobníku s vodou na splachování.

Eurosoft

Toaletní papír při kontaktu s desinfekčním prostředkem Instablue se velmi snadno rozpouští. V odpadním zásobníku tak nevznikají chomáče a zásobník pojme více odpadu.

© 2009 - 2011 Eko Delta | Výroba, prodej a pronájem ekologických WC |  Zelená 855, 552 03 Česká Skalice, info@ekodelta.cz, http://www.ekodelta.cz
Titulní strana  |  Kontakt  |  Objednávka  |   Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2396
Tel: +420 491 453 112  |  Mobily: +420 724 562 777, +420 602 411 666  |  tel./fax: +420 491 452 883 webdesign Wixtrix