Titulní strana Venkovní toalety

Venkovní toalety

Venkovní toalety jsou svou konstrukcí, odolností, jednoduchostí a možností až 1300 použití určeny především pro náročné provozy jako jsou zařízení staveniště, parkoviště atd. - venkovní toalety jsou vhodné všude tam, kde není napojení na kanalizaci, vodovod ani na elektrickou síť.


EKO WC typ 05 stavební

Tento typ je svou konstrukcí, odolností, jednoduchostí a možností až 1300 použití určen především pro náročné provozy jako jsou zařízení staveniště, parkoviště atd. - všude tam, kde není napojení na kanalizaci, vodovod ani na elektrickou síť.

více informací

EKO WC typ 05/06

Tento typ je ideální pro použití na staveništích, při sportovních a kulturních akcích pod širým nebem, na parkovištích a odpočivadlech silnic a dálnic, při stánkovém prodeji atp. Typ 06 EXTRA je určen zejména pro městské parky, historické části města, přírodní rezervace apod.

více informací

EKO WC typ pro tělesně postižené

Tento typ je svou konstrukcí, odolností, jednoduchostí a možností až 1000 použití určen především pro postižené (vozíčkáře). Svou konstrukcí a odolností je určen především tam, kde není napojení na kanalizaci, vodovod ani na elektrickou síť.

více informací

Zařízení na mytí rukou

Mobilní ekologické WC DELTA se zařízením na mytí rukou má uplatnění všude tam, kde jsou lidé, ale často žádné toalety: zařízení stavenišť, parkoviště, kempy, veřejné tábořiště, městské parky, koupaliště, tržnice, při sportovních akcích, sklizni ovoce a zeleniny atd.

více informací

Vlek pro kadibudky

Vlek za osobní automobil, na kterém lze převážet mobilní toaletu. Délka: 295 cm, šířka: 176 cm, výška: 66 cm, hmotnost vleku: 250 kg. Celková hmotnost: 750 kg.

více informací

© 2009 - 2011 Eko Delta | Výroba, prodej a pronájem ekologických WC |  Zelená 855, 552 03 Česká Skalice, info@ekodelta.cz, http://www.ekodelta.cz
Titulní strana  |  Kontakt  |  Objednávka  |   Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 2396
Tel: +420 491 453 112  |  Mobil: +420 724 562 777 webdesign Wixtrix